Замовляла плед "Дерево життя". Відправили в той же день. Плед дуже високої якості, дуже приємний, м'який і теплий. І дуже красивий. Прийшов у власній коробці. Плюс замовляла подарунковий паперовий пакет. Такі дрібнички дуже важливі. Одразу знала суму з накладеним платежем. Покупкою та обслуговуванням задоволена!
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Замовляла плед «Схід України» та дитячий фотоальбом - дуже задоволена! Матеріали, якість, ідея, упакування - все на вищому рівні! Вдячна за можливість радувати близьких цікавими та неповторними подарунками!