Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!