Купила шкарпетки "Захід" на подарунок. Привабили яскравими орнаментами на гуцульську тематику. І дуже задоволена вибором: і людині кому дарувала дуже сподобались, і пакування виявилося таким гарним, і якість класна, і обслуговування швидке і ненавязливе. Дякую!
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))
Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!