Купляла пазл "Школа мяугії та чародійства". Швидко відправили та доставили. Так само швидко зібрала пазл за день, хоч на початку думала, що буде важко (важко і було, та лиш на початку, а потім як втягнулась). Тож рекомендую. Магазин 10/10 як і товари.
Неперевершений пазл. Збирати одне задоволення. Знову захотілось поїхати у Львів. Шкода що немає інших міст, наприклад - Одеса, просто ідеально було б, якщо вже у розробці, хочу зробити передзамовлення!