Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.
Замовленя отримав вчасно без затримки.Карти таро і посібник запаковані в полеетеленову плівку.Шрифт книжки-посібникаі малюнкі великий.Читаю без окулярів.А це великій плюс.Вдячний ORNER за виконане замовленя. ДЯКУЮ .