Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙
Відправили дуже швидко, як я і просила. Мені потрібно було на подарунок і в останній момент. Увійшли в моє положення та відправили навіть у субботу. Я в захваті від цієї компанії. Чемна та приємна дівчина зателефонувала. Вдячна вам.
Замовлення забрала днів 3-4 назад, вже користуюсь, дуже класна, говірка, яскрава, якість гарна)Не знаю, хто там говорив про тонкий картон, дуже якісний та цупкий!