Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовлення було опрацьовано і відправлено вчасно. У ситуації непорозуміння - продавець був цілком на моїй стороні, тобто клієнта. Абсолютна лояльність. Дякую. Рекомендую
Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.