Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶