Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Фотоальбом брала на подарунок. Дуже сподобалась якість і дизайн, тепер у маленької Софійки буде цілий альбом повен перших щасливих моментів, які вона буде згадувати❤️🫶☺️
Замовила МАК - Сила в мені, дуже відгукується мені та моїм клієнтам, вже використовую у роботі, картинки яскраві , відповідні написи, зрозуміла інструкція для використання, взахваті від якості самих карток, та хочу зазначити, що гарне пакування 🎁