Дуже гарний альбом! Замовляла кутики для фото окремо, але виявилось, що в альбомі теж йдуть вони. Відправили в день замовлення і на наступний вже забрала. Всім задоволена!
Все було супер, я вже ваш постійний клієнт) почала з блокнотів, які вже купляю який рід підряд, маю вже плед, хусточку, набір для вишивання, альбом, замовляли на подарунок картини за номерами. Коротше, хочеться все))
Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю