Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього
Orner я вас просо обожнюю, це дійсно супер якість за невеликі гроші, дуже стильні дизайни і швидка доставка. Альбом виглядає дуже круто, в альбомі вже були кутки для фото 50 шт, папер дуже щільний, більше як картон
Все надзвичайно гарне і якісне, мені дуже сподобалось, квітковий класний блокнот і календар тепер в моїй наявності. Обов'язково буду ще замовляти))) 🥰🥰
Дякую за чудовий планер! Користуюсь Вашими планерами вже 5-й рік. Але цього року вибір надзвичайно гарних обкладинок просто розкішний! Радію своєму планеру і Вашому розвитку!