Задоволена і роботою з клієнтом і товаром. Котів малюю, плед та подушка класні. Єдине що я не взяла до уваги, що матеріал подушки - велюр і відповідно колір та текстура поруч з пледом трохи відрізняється. Але це не є проблема. Якість подушки гарна. Просто моє власне очікування трохи розійшлось з реальністю. 🤗 Дякую вам за гарні товари та вибір.
Отримала два пледи ( "Дерево роду" , " Дерево життя"). Вони неймовірні! Вишукані, оригінальні, якісні, не подібні на всі ті, які мені доводилося коли- небудь бачити.