Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Замовляв альбом та куточки до нього. Чомусь думав що куточки не кладуть в комплект тому замовив окремо, мабуть не дочитав про комплект. Якість дуже гарна, замовляв на подарунок, дівчині дуже сподобалося!
Замовляла набір шкарпеток Київ , прекрасна упаковка подарункова,яскраві кольори,як довго носяться поки не скажу але приємні на дотик.Замовиоа, оплатила повну суму онлайн і отримала швидко. Дякую за цікаві товари,які я купляю собі і на подарунки на згадку про нашу країну і наші міста.