Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.
В мене в кiмнатi одна стiна давно просила чогось гарного. Але менi нiчого не припадало до душi.... Допоки я не побачила пазл "Незламний Харкiв". Це ж саме те, що треба! Зiбрала за один день. Якiсть чудова, iдея супер!