Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.
Замовляла плед на подарунок чоловіку. Відправили блискавично швидко, плед просто неймовірний, дуже якісна робота і окремо варто відзначити гарне пакування. Дякую вам ❤️
Замовляла плед «Дитинство»,хочу відразу відмітити швидкість реагування та доброзичливість оператора,яка приймала в мене замовлення. Плед замовляла на подарунок і після його вручення подруга була в захваті від його якості та краси. Така оригінальна річ завжди буде доречним подарунком. Рекомендую ORNER всім,хто хоче отримати гарну річ для себе чи порадувати нею близьких.