Отримала чудові карти Дари природи. Швидко відправили. Бонусом виявила дві карти Імператриці. Сприйняла це ,як хороший знак. Чекатиму на українську Манару та Симболон. Дякую
Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)