Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!
Доброго вечора!,отримала колоду для початківців , дуже сподобалася,в ній є все ,що необхідно для початківців і не тільки, дуже відмінна якість картону,рекомендую!!!