Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Карты классные, очень понравились 🥰 Рубашки ❤️🔥 Есть косяк - недоразумение с 6♥️ На фото 9♥️, 8♥️ и та самая 6♥️ 6♥️всеми силами стремится стать 8♥️😄 Звёзды не снимаю, потому что очень уж нравится колода в целом. Но с 6♥️срочно нужно что-то решать) Обслуживание, доставка, скорость доставки, стоимость на высшем) Благодарю, удачи
Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту