Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Дуже швидка доставка, замовлення оформила в п'ятницю увечері, в суботу о 10:00 замовлення вже було на відділенні нової пошти. Це просто вау! Щиро дякую команді за оперативність!