Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Дуже швидка доставка, замовлення оформила в п'ятницю увечері, в суботу о 10:00 замовлення вже було на відділенні нової пошти. Це просто вау! Щиро дякую команді за оперативність!