Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)
Цей мій перший настільки красивий планер) Оформлення чудове. Колесо балансу чудова штука, але в кого крупний почерк, може не вистачити місця. Підлаштувала під себе останні сторінки кожного місяця для запису витрат. Я би ще додала додаткові строки для Переглянутих фільмів, бо 8 строчок заповнились буквально за місяць))) І ще б додала якусь сторінку-календар з важливими датами (дні народження, річниці, тощо), щоб перед початком місяця одразу записувати їх в план на місяць.
Отже. Дуже тяжко було знайти оригінальний подарунок у такі буремні для країни часи. Родини мають тих, хто захищає нас, допомагає тим ж людям. Але не варто забувати про сьогодні. Такі сім'ї мають відчувати те, що сьогодні є. Але що ж їм подарувати? Благо, що є реклама в соцмережах і дружина, яка переглядає їх))). ORNER надав нам вибір цікавих і водночас простих подарунків. Шкарпетки топчик. Отримали посилку і самі знаємо, що в ній, але й раділи не менше, ніж це було б невідомий подарунок. Супер! Коли друзі отримають подарунки, очікуємо більше море вражень. Окремо оцінку не лишатиму після того, але нехай часточка щастя полетить кармічними шляхами і вперіщить у вашому напрямку, ORNER!) Всім добра. Рекомендую.
Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Замовляла планер та календар зі зміючкою❤️ Оформлення замовлення зайняло кілька хвилин, доставка теж впродовж доби. Все охайно запаковано. Буду користуватись із задоволенням. Раджу всім продукцію ORNER⭐️
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !
Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього