Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.
Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників