Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Справжня Українська краса, стиль і якість! Як круто, шо нове покоління українців перемогло навʼязану совкову шароварщину, якої у нас ніколи в історії не було. 🫶🏻🇺🇦
Замовила такий альбом на 14 лютого, якість фантастична! Гарний цупкий матеріал, якісне тиснення на обкладенці, сторінки приємні на дотик. Вже додаємо фотографії:)
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
Робила замовлення вперше і всім задоволена, зручно оформляти замовлення на сайті , швидка доставка і запаковано було все на вищому рівні. Дякую за Вашу роботу 🕊️