Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️