Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️
Шкарпетки отримав вчасно за що велике ДЯКУЮ. Мають дійсно фантастичний вигляд 🔥 Як себе проявлять під час використання - не знаю бо взяв на подарунок. Ще раз дякую за вашу продукцію і всього найкращого!