Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)
Довго шукала саме такий планер 🖤 Ідеальний розмір, наповнення, чудова якість. Те, чим хочеться користуватись кожного дня. І яке ж було моє здивування, коли я оформила замовлення посеред ночі, а зранку вже все спакували і відправили. Дякую!
Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙