Купувала на подарунок календар " Мій мемний 2026 рік" ,чашки.Все сподобалось- чашки об'ємні, гарні,календар- гарний,прикольний.Оформлення легке, відправка замовлення швидка і вчасна. Дякую за креативність,якість і професійність.Бажаю натхнення і в майбутньому!
мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!