Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨
Хіхікаю щоразу, коли дивлюся на обкладинку — вона неймовірно тішить і підіймає настрій. Окремо хочу подякувати виробнику за те, що збільшили асортимент блокнотів у клітинку — це приємний і неочікуваний бонус. А логістика — просто фантастична: від моменту замовлення й оплати до отримання на пошті минуло, здається, менше доби. І це при тому, що я замовляла ввечері в неділю, коли в половині країни не було світла. Дуже приємний досвід, дякую!