Заставляла шкарпетки Південь для відправки рідним в Канаду. Дуже символічний подарунок. Дуже сподобалося пакування! Гарна коробка, листівка всередині, яскраві шкарпетки
Чудовий плед "Дерево життя" їде в подарунок. Сподіваюсь, так само будуть в захваті, як я. Додатково ще брала набір для вишивання. Виглядає чудово. Думаю, сподобається.
Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.