Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
мені дуже сподобалася ця картина та якість цього набору!!! отримую нереально задоволення при викладці цих милих котів☺️ зробіть, будь ласка, щк більше цікавих сюжетів, я куплю всі!!!!!