Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Яскраві позитивні карти, підійдуть практично для будь-яких розкладів. І хоч я вже не початківець, але саме їх захотілося. Якість непогана, карти щільні, матові, якісний друк. Книжечка за qr кодом відкрилася. Єдине, що хотілося б, щоб картон був трохи еластичнішим, бо їх важкувато тасувати, плюс карти в коробочці хилитаються, її потрібно трішки зменшити. Але це моє враження. Дякую за колоду❤️
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.