Отримала два пледи ( "Дерево роду" , " Дерево життя"). Вони неймовірні! Вишукані, оригінальні, якісні, не подібні на всі ті, які мені доводилося коли- небудь бачити.
Замовила плед «Дерево життя» в подарунок для матері в день народження! Чудова річ, якісна і красива. В чорному кольорі виглядає дуже стильно. Замовлення та доставка на вищому рівні. Щиро дякую за створення таких чудових речей в справжніх українських традиціях!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"