Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Вже декілька раз замовляла картини за номерами, дуже подобається якість! Робота магазина теж відмінна, доставка швидка, все акуратно запаковано. З нетерпінням буду чекати нових сюжетів в картинах!