Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!
Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
Замовили 30.11.25 на подарунок к НР. Думали, вже 1-2 січня будемо дарувати. Але менеджери дуже швидко оформили і відправили наше замовлення, що подарунок встиг приїхати саме 31.12.25. Чудовий щоденник. Дякуємо.