Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️
Замовила блокнот"Мої котячі справи".При чому оформила замовлення на блокнот з одним малюнком, а через 10 хв вже передумала), захотіла з іншим.Подзвонила, і мені замінили!!!Дуже вдячна за це!!! Блокнот- дуже класний! В саме серденько! Дякую!
Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛