Замовляла плед "Дерево життя" на ювілей подрузі. Вона надзвичайно була задоволена, сказала що повісить на стіну замість килимка, щоб нагадувв їй бабусину хату і диинство :) дуже гарна якість , малюнок несе традиційні українські моитви . Дякую!
Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️