Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.
Я отримала колоду таро "Незалежні" в якості подарунка до дня святого Валентина і вона мене вразила своею якістю :) Дякую за якість вона нереальна!!! Вже замовила чоловіку другу колоду з вашого асортименту:) Не зупиняйтесь будь ласка ,а даруйте нам ще більше колод високої якості!!!