Дякую що прямо дуже все оперативно відправили- бо дуже потрібно було , все красиво запаковано! Шкарпетки і футболка гарної якості- супер на подарунок друзям!
Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!