Доброго дня! Замовила альбом в подарунок- дуже крутий, хочетьс тримати в руках і не відпускати! Тільки є питання: де знайти куточки для фото - в середині альбома?
Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨