Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Замовляла пазли, дуже класні зображення, не погана якість і доступні ціни. Створіть більше таких картинок, і збільште будь ласка кількість елементів до 1500 чи навіть 2000
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
По-перше - швидко, навіть у вихідні. По-друге - якість товару (все, як заявлено на сайті). По-третє - просто мега супер враження в цілому від спілкування до користування. Дякую вам, командо!
Мозаїка гарна, дуже сподобалось, що є штучка не тільки на 1 кристалик, але на практиці не дуже зручно. Можливо надто товстий пластик. Було б круто, якби трішки покращили якість саме цих насадок чи як їх там)