Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.
Футболки з Принтами хорошої якості. Тканина дуже цупка - на прохолодну погоду саме те, що треба. Також класно працює підтримка в Тг-швидко відповідають. Дякую!)