Шкарпетки вживу надзвичайно гарні. Розмір відповідає. Тканина натуральна приємна. Шикарний презент і собі, і родичам, друзям, колегам. Рекомендую на всі 100%. Відправка швидка.
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥