Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив
Придбала тарілку "Киця вихідного дня" у подарунок. Подруга дуже задоволена оригінальним малюнком та написом. Дякую компанії за цікаві сувеніри, які можна придбати. Рекомендую цього продавця