Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Нещодавно купила тарілку у вашому інтернет-магазині і залишилася дуже задоволена! Якість на найвищому рівні, дизайн стильний і сучасний. Доставка була швидкою і надійною, товар прийшов чудово запакованим. Обов’язково повернуся за новими покупками. Дякую!
Якісний друк, дуже гарний блокнот для рецептів, зручно, шо можна самій розподілити, де які рецепти будуть. Хотілось би ще пустий блокнот у фірмовій орнерівській обкладинці твердій! 🤗