Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
- Друк крапок на сторінках не дуже чіткий, проте папір цупкий, що добре. - Сподобався дизайн обкладинки. - Сам блокнот був запакований в захисну плівку. - Швидка відправили. Загалом задоволена!))
Замовляла в ORNER пазли хогвортські) Замовляти було дуже зручно, швидко, без зайвих питань і клопотів. Посилка прибула на наступний день. Загорнуто пазл було в брендовану коробку ORNER, посилка прибула ціла та неушкоджена. Так що все супер! Дякую вам за вас)
Доброго дня! Замовила альбом в подарунок- дуже крутий, хочетьс тримати в руках і не відпускати! Тільки є питання: де знайти куточки для фото - в середині альбома?
Отличный плед!!!! Уже заказывала 2 раза на подарки, осталось купить себе)) Уютные, качественные и просто красивые) Сам магазин отвечает быстро и идет навстречу))))