Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Замовила на подарунок новинку - карти таро з котиками. Супершвидка доставка, акуратна упаковка, няшні котусики :) Окремо дякую за акцію "доставка в поштомат за 19 гривень".