Замовляла плед «Дерево роду» і шкарпетки все дуже якісне , гарні кольори .Це мое друге замовлення,перше було на подарунок,а це вже для себе.Доставка швидка.Рекомендую всім.
Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!