Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)