Гарно піднімає настрій та дуже тішить продукція ORNER. Отримала келих з капібарою і пивний келих з котом - задоволена їхньою якістю і швидкістю доставки
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!