Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Тарілку та чашку "Здивований кіт" придбала на подарунок онукові. Він був приємно здивований дизайнерським рішенням. А я в черговий раз дякую за швидку доставку і відмінну якість товару! Неодмінно навідаюся до Вас ще!